ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Velkolepá prodejní show

Velkolepá prodejní show 21.11.2014

Už několik let pravidelně realizujeme pro společnost Bobcat CZ v Dobříši nedaleko Prahy speciální efekty pro jejich show. 


Už jste viděli nový slovensko-český film V tichu?

Už jste viděli nový slovensko-český film V tichu? 01.11.2014

Historické drama režiséra Zdeňka Jiráského V tichu je právě v kinech. V únoru tohoto roku jsme byli součástí filmového štábu, kde jsme realizovali velmi komplikovaný efekt padajícího piana z historické budovy v centru Prahy. 


Máme nový konfetomet - největší v ČR!

Máme nový konfetomet - největší v ČR! 09.10.2014

Před nedávnem jsme si nechali vyrobit 4 velké konfetomety neboli Venturiho trubice, pro party a interiérové efekty. Zdá se, že tak velké stroje zatím u nás nikdo nemá. O víkendu 27. - 28. září prošly v O2 Aréně na slavnostní akci firmy Herbalifie velkou zátěžovou zkouškou.  


Vzniká špionážní drama s Kryštofem Hádkem a Vicou Kerekeš

Vzniká špionážní drama s Kryštofem Hádkem a Vicou Kerekeš 06.10.2014

V těchto dnech se v pražských ulicích natáčí drama z období okupace. Jedním z úkolů našeho sfx departmentu byla realizace hořícího autobusu. To by nebylo nic tak ojedinělého, kdyby autobus mohl být poškozen.  Pavel Policar přednášel v rámci soutěže 48 Hour Film Project

Pavel Policar přednášel v rámci soutěže 48 Hour Film Project 10.09.2014

V úterý 9. září jsme byli hosty mezinárodní soutěže 48 Hour Film Project, kde měl Pavel Policar, zakladatel ARTsfx s.r.o. přednášku s besedou na téma speciální efekty. Přednáška se uskutečnila v rámci workshopu v ERA světě na Jungmannově náměstí a měla velký úspěch. Spolu s Pavlem si s tvůrci projektů o režii povídal režisér Karel Janák. 
1 2 3 4 ... 6

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz