ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Troškovy Babovřesky 3 s našimi speciálními efekty

12.06.2014

Léto začíná a na jihu Čech se pod taktovkou režiséra Zdeňka Trošky natáčí divácky úspěšné pokračování filmové trilogie Babovřesky 3. Tentokrát bylo zapotřebí i našich speciálních efektů.  


Spolupracujeme na realizaci projektu Jsem brána

27.03.2014

Spolupracujeme na realizaci projektu Jsem brána. Jsem brána je oficiální adaptace povídky bestselerového spisovatele Stephena Kinga  (Osvícení, Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank). Hlavním kameramanem je profesionální francouzský kameraman Nicolas Bordier (např. kriminální seriál Bez hranic / Crossing Lines s Donaldem Sutherlandem). 


Přednáška o speciálních efektech v umělecké škole Michael sklidila úspěch

Přednáška o speciálních efektech v umělecké škole Michael sklidila úspěch 05.03.2014

Pražská střední a vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby Michael pozvala Pavla Policara, aby studentům připravil seminář na téma "Speciální efekty ve filmu a reklamě". 


S Janem Hřebejkem natáčíme detektivní minisérii Případ pro exorcistu

25.02.2014

Případ pro exorcistu je nový televizní projekt České televize. Jde o třídílnou detektivní sérii, kterou režíruje Jan Hřebejk na námět stejnojmenné knihy Michala Sýkory.  


Spolupracujeme na historickém filmu Deník Agáty Šindlerovej

15.02.2014

Produkční společnost Furia film nás oslovila ke spolupráci na slovenském historickém filmu Deník Agáty Šindlerovej, který režíruje Zdeněk Jiráský. 

1 2 3 4 5 6

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz