ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Ženy v pokušení vstupují do kin

17.03.2010

 Už dnes čeká novou českou komedii Jiřího Vejdělka, na které jsme se také se speciálními efekty mohli podílet, slavnostní premiéra. Skvělá sestava hereček Elišky Balzerové, Lenky Vlasákové a zatím nepříliš známé Veroniky Kubařové spolu s herci Jiřím Macháčkem, Vojtou Dykem a Romanem Zachem slibují zábavu od začátku do konce.


Spustili jsme nový web!

12.01.2010

K novému roku jsme pro vás připravili zbrusu nové, vylepšené webové stránky SpecialEffecst.cz. Najdete zde nejen nabídku speciálních efektů pro film, reklamu, divadlo a další kulturní akce, ale také stále se rozšiřující fotogalerii, videa z našich projektů a reference.


Speciální efekty ve Vejdělkově novém filmu

13.10.2009

Právě v těchto dnech režisér Jiří Vejdělek známý filmy jako Václav, Účastníci zájezdu nebo Roming v pražských Dejvicích, v okolí Prahy a v Lužických horách natáčí další komedii. Jmenuje se Ženy v pokušení a diváci se už v březnu mohou těšit na Elišku Balzerovou, Lenku Vlasákovou nebo Veroniku Kubařovou. V mužských rolích se představí Jiří Macháček, Vojta Dyk a Roman Zach.

1 ... 4 5 6

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz