ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Speciální efekty ve třech českých filmových projektech

08.06.2015 Jarní měsíce jsou pro nás ve znamení třech českých filmových projektů. Speciálními efekty obohacujeme česko-slovensko-polské drama Rudý kapitán, filmovou komedii Celebrity s.r.o. a komedii Dvojníci.

Filmové drama režiséra Michala Kollára Rudý kapitán produkuje společnost Fog’n’Desire Films. Teaser trailer můžete shlédnout zde.

Dalším snímkem, kde nechybí naše speciální filmové efekty je komedie skvělého režiséra a producenta Miloslava Šmídmajera s Jiřím Mádlem v hlavní roli Celebrity s.r.o. Více najdete v jednom z našich předchozích článků. Film produkuje Bio Illusion.

Je lepší vyhořet, než potkat dvojníka, upozorňuje podtitulek nově vznikajícího filmu Dvojníci, který se do kin chystá na jaře příštího roku. Snímek opět koprodukuje Miloslav Šmídmajer a Bio Illusion, režíruje Jiří Chlumský. "Dvojníci jsou klasickou nefalšovanou komedií s mnoha vděčnými a vtipnými situacemi, brilantními dialogy, v níž nechybí ani svěží a provokující studentský humor. To vše umocněné tvůrčím vkladem předních českých komediálních herců jako je Ondřej Sokol, Ondřej Vetchý, Jakub Kohák, Miroslav Táborský a další," píše se na webu producenta. Diváci se tedy mají jistě na co těšit. 

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz