ARTsfx spol. s r.o. - special effects for film and other showbiz CZ EN RU
special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz special effects for film and other showbiz

novinky

Speciální efekty s Ani Lorak

Speciální efekty s Ani Lorak 09.02.2018

A jdeme do finále! Měsíc a půl příprav a testů s úžasnými profesionály z polské společností Fabryka Dekoracji, kterým pomáháme realizovat speciální
efekty pro tři velkolepé koncerty ukrajinské zpěvačky Ani Lorak. Generální zkoušky dopadly na jedničku a před námi je show 16.2. v Minsku, 25.2. v St -Petersburgu a 3.3. v Moskvě.


Speciální efekty ve třech českých filmových projektech

08.06.2015

Jarní měsíce jsou pro nás ve znamení třech českých filmových projektů. Speciálními efekty obohacujeme česko-slovensko-polské drama Rudý kapitán, filmovou komedii Celebrity s.r.o. a komedii Dvojníci. 


Umělý sníh v akci!

Umělý sníh v akci! 30.03.2015

Natáčíte film, kde je potřeba scénu uměle zasněžit? Pak pro vás máme speciální nabídku vysoce kvalitního sněhu od společnosti Snow Business.  


Celebrity s.r.o. se speciálními efekty

23.03.2015

Komedii, na jejímž scénáři se spolupodílel herec Jiří Mádl, se právě pod taktovkou režiséra Miloslava Šmídmajera natáčí v pražských ulicích. My jsme se speciálními efekty u toho. Jiří Mádl si tentokrát zahraje režiséra nekonečného televizního seriálu.


Doosan and Bobcat show opět v tyto dny

Doosan and Bobcat show opět v tyto dny 24.02.2015

V prostorách firmy Doosan and Bobcat v Dobříši nedaleko Prahy probíhá ve dnech 23. - 26. února 2015 velkolepá prodejní show. A my jsme se speciálními efekty opět u toho. 

1 2 3 ... 6

Staňte se naším fanouškem na
Facebooku
 

Partneři

PR konzultace

Czech Film Commision

Krupička ohňostroje


@ 2010 SpecialEffects.cz